Bilimsel Spor Anlayışı

Dünya'da uygulanan teknikleri sürekli takip ediyor, sporcularımızın rekabet şansını arttırmak için bu teknikleri antremanlarımızda kullanıyoruz.

Anka Spor Gelişim Kulübü

Ulusal ve uluslararası alanda yıldızlar yetiştiriyoruz..

Özel Yüzme Dersleri
Neden Özel Ders?

Özel dersin en büyük artısı antrenör ve öğrencinin birebir çalışmasıdır. Yüzme sporunda tekniklerin doğru birşekilde kavranıp uygulanabilmesi için iyi bir konsantrasyon gerekmektedir. Bu ise grup derslerine göre özel derslerde daha mümkün hale gelmektedir. Ayrıca Özel derslerde grup derslerine göre öğrenci daha fazla pratik yapabilme imkanına sahip olabilmekte bu da amacın gerçekleşmesi için gereken zamanı süreyi kısaltmaktadır.

Antrenör açısından da özel dersler grup derslerine göre daha verimli geçmektedir. 1 den fazla öğrencinin gelişimiyle ilgilenmek yerine ders içinde tek bir öğrenciye konsantre olup müdahale etmek daha kolaydır ve öğrencinin gelişimini hızlandırmaktadır.

Yüzme öğrenmek veya tekniğini geliştirmek isteyenler özel ders yardımıyla kısa bir süre içinde istedikleri noktaya ulaşabilmektedirler. Yüzmek kimsenin korkulu rüyası olmamalıdır. Çünkü yüzme, gerekli azim ve özveriyle yaşa bakmaksızın kolayca öğrenilebilecek bir spordur.

Özel Ders kaydı yaptırmak için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.